Description
Details
Raritan 42-Outlets PDU - Hubbel CS8365C 50A - 36 x IEC 60320 C13, 6 x IEC 60320 C19
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 02957PXC1772V-BF |
|---|---|
| Weight | 30.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Legrand Group |
| Manufacturer Part Number | PXC-1772V |
| Width | 11" |
| Length | 1 |
| Height | 80" |
| Product ID | 02957PXC1772V |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











