Description
Details
MSI NVIDIA GeForce GT 710 Graphic Card - 2 GB DDR3 SDRAM - Low-profile - 954 MHz Core - 64 bit Bus Width - PCI Express 2.0 x16 - HDMI - VGA - DVI
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 02509GT7102GD3HLP-BF |
|---|---|
| Weight | 1.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | MSI |
| Manufacturer Part Number | GT 710 2GD3H LP |
| Width | 2.7" |
| Length | 5.7" |
| Height | 0.7" |
| Product ID | 02509GT7102GD3HLP |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











