Description
Details
Rocstor Premium Slim Portable 4 Port Hub - USB-C to 4x USB-A Slim Hub - USB 3.0 Hub - Bus Powered - Black - USB C to USB Type-A Hub - USB Type C - External - USB-C 3.1 to 4 USB Type-A 3.0 Port(s) USB-A - USB Type C - External - 4 USB Port(s) - 4 USB 3.0 Port(s) - PC, Mac, Linux
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 03006Y10A228B1-BF |
|---|---|
| Weight | 2.1000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Rocstor |
| Manufacturer Part Number | Y10A228-B1 |
| Width | 1.5" |
| Length | 10.5" |
| Height | 1" |
| Product ID | 03006Y10A228B1 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











