Description
Details
Cisco 8-Port Asynchronous/Synchronous High-Speed WAN Interface Card - 8 x Synchronous /Asynchronous Serial
OVERVIEW:
Supported Platforms:
- 1841 Integrated Services Router
- 2801 Integrated Services Router
- 2811 Integrated Services Router
- 2851 Integrated Services Router
- 3825 Integrated Services Router
- 3845 Integrated Services Router
Additional Info
Additional Info
| SKU | 01468HWIC8A/S232=-BF |
|---|---|
| Weight | 1.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number | HWIC-8A/S-232= |
| Width | 3.1" |
| Length | 1 |
| Height | 0.8" |
| Product ID | 01468HWIC8A/S232= |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











