Description
Details
ComNet Bi-Directional Contact Closure Transceiver - 1 x ST Ports - Multi-mode - 0.1 mil, 0.1 mil Fiber - 16 km - Power Supply - Standalone, Surface-mountable, Rack-mountable, Hot-swappable
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 04938FDC10RM1A-BF |
|---|---|
| Weight | 1.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | ACRE |
| Manufacturer Part Number | FDC10RM1A |
| Width | 5.3" |
| Length | 1 |
| Height | 1.1" |
| Product ID | 04938FDC10RM1A |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











