Description
Details
Black Box LGC5150A Transceiver/Media Converter - 2 x Network (RJ-45) - Gigabit Ethernet - 10/100/1000Base-T, 100/1000Base-X - 1 x Expansion Slots - SFP - 1 x SFP Slots - Power Supply - Wall Mountable - TAA Compliant
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 01312LGC5150A-BF |
|---|---|
| Weight | 1.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Black Box Corporation |
| Manufacturer Part Number | LGC5150A |
| Width | 4.8" |
| Length | 1 |
| Height | 1.4" |
| Product ID | 01312LGC5150A |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











