Description
Details
SIIG 4-Port USB 3.1 Gen 2 10G Hub - 2A2C - USB 3.1 (Gen 2) Type C - External - 4 USB Port(s) - 4 USB 3.1 Port(s) - PC, Mac
OVERVIEW:
- 4-Port USB 3.1 Gen 2 10G Hub - 2A2C
- User Reference Guide
Additional Info
Additional Info
| SKU | 03127JUH40G11S1-BF |
|---|---|
| Weight | 1.6000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | SIIG, Inc |
| Manufacturer Part Number | JU-H40G11-S1 |
| Width | 1.6" |
| Length | 3.2" |
| Height | 0.5" |
| Product ID | 03127JUH40G11S1 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











