Description
Details
Zirkona Pole Mount for Docking Station, Cradle, Peripheral Device - 8 lb Load Capacity - 75 x 75
OVERVIEW:
- 7160-1135-00 Getac ZX70 Non-Powered Cradle
- 7160-1135-01 Getac ZX70 Powered Charging Cradle
- 7160-0583 Getac T800 Tablet Vehicle Cradle
- 7160-0565 All Models
- 7160-1314 All Models
- 7160-1002-00 Samsung Galaxy Tab Active2 Lite Cradle
- 7160-1368-00 Samsung Galaxy Tab Active2 Dual USB Docking Station with Bare Wire
- 7160-1299-00 NotePad Touch Universal Tablet Cradle
- 7160-1299-10 NotePad Touch XL Universal Tablet Cradle
Additional Info
Additional Info
| SKU | 019317160136701-BF |
|---|---|
| Weight | 3.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Gamber-Johnson, LLC |
| Manufacturer Part Number | 7160-1367-01 |
| Width | 5.20" |
| Length | 6.25" |
| Height | 3.70" |
| Product ID | 019317160136701 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











