Description
Details
Zebra Hand Strap - 0.3" Height x 2.7" Width x 10" Length - Black - 1
OVERVIEW:
- Zebra MC3300 Premium
- Zebra MC3300 Premium Plus
- Zebra MC3300 Standard
- Zebra MC3300x
- Zebra MC3330R
- Zebra MC3330XR
- Zebra MC3390R
- Zebra MC3390XR
Additional Info
Additional Info
| SKU | 03688SGMC33HDSTPG01-BF |
|---|---|
| Weight | 0.8000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Manufacturer Part Number | SG-MC33-HDSTPG-01 |
| Width | 2.7" |
| Length | 10" |
| Height | 0.3" |
| Product ID | 03688SGMC33HDSTPG01 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











