Description
Details
StarTech.com Under Desk Keyboard Tray, Height Adjustable Keyboard and Mouse Tray (10" x 26"), Ergonomic Computer Keyboard Tray w/Mouse Pad - Adjustable under desk keyboard tray (10x26in) fits full size computer keyboard and mouse (4.4lb capacity) - Spring-assisted height adjustment | Tilt/Swivel - Full motion ergonomic keyboard tray w/built-in wrist rest - Anti-slip mouse pad - Cable mgmt
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 03243KBTRAYADJ2-BF |
|---|---|
| Weight | 4.4000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | StarTech.com |
| Manufacturer Part Number | KBTRAYADJ2 |
| Width | 28" |
| Length | 26.4" |
| Height | 5.7" |
| Product ID | 03243KBTRAYADJ2 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











