Description
Details
CyberPower CRA30001 Cable manager Rack Accessories - Vertical duct cable manager with cover, 6ft (1.8m), 2x 3ft (0.9m) sections, toolless mounting, 5 year warranty
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 01589CRA30001-BF |
|---|---|
| Weight | 4.3000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | CyberPower Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number | CRA30001 |
| Width | 2.36" |
| Length | 36" |
| Height | 34" |
| Product ID | 01589CRA30001 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











