Description
Details
Panduit Cover - Cover - Black - 72" Length - Polyvinyl Chloride (PVC) - 6 Pack
OVERVIEW:
FR6X4BL6
Additional Info
Additional Info
| SKU | 02771FRSHC6BL6-BF |
|---|---|
| Weight | 1.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | PANDUIT CORP |
| Manufacturer Part Number | FRSHC6BL6 |
| Width | 1.19" |
| Length | 72" |
| Height | 6.59" |
| Product ID | 02771FRSHC6BL6 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











