Description
Details
Legrand Q-Series Vertical Manager, 7' H x 6" Wide, Double Sided - Cable Manager - Black - 45U Rack Height x 84" Length - ABS Plastic
OVERVIEW:
Additional Info
Additional Info
| SKU | 04814QVMD706-BF |
|---|---|
| Weight | 15.9800 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Legrand Group |
| Manufacturer Part Number | QVMD706 |
| Width | 6" |
| Length | 84" |
| Height | 84" |
| Product ID | 04814QVMD706 |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











