Description
Details
Havis Mounting Bracket for Two-way Radio - 1
OVERVIEW:
ICOM America (Radio):
- F7510
- IC-5400
- IC-6400
Additional Info
Additional Info
| SKU | 04417CEB30IC11P-BF |
|---|---|
| Weight | 1.0000 |
| Is Featured | N/A |
| Manufacturer | Havis, Inc |
| Manufacturer Part Number | C-EB30-IC1-1P |
| Width | 5" |
| Length | 10" |
| Height | 2" |
| Product ID | 04417CEB30IC11P |
| UNSPSC | N/A |
| Other Part Number | N/A |
| Special Price | N/A |











